Wszystkie newsy Korona Smakosza w Bielsku-Białej
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 06.10.2014 Komentarzy: 0  
W najbliższy weekend 11-12 października br. blisko 70 bielskich restauracji, barów i kawiarni zmierzy się w wyścigu o prestiżowe statuetki Korony Smakosza oraz miano najlepszego lokalu w mieście. Razem z Koroną Smakosza odbędzie się akcja 'Weekend za pół ceny' - każdy z uczestniczących w plebiscycie lokali zaoferuje co najmniej trzy dania tańsze o połowę!

Organizowany przez 'Makro' plebiscyt Korona Smakosza to proste zasady oraz korzyści dla wszystkich uczestników. Przez dwa dni restauracje, bary i kawiarnie będą gromadziły głosy klientów, współzawodnicząc w 10 kategoriach: smak potraw, wystrój lokalu, jakość obsługi, atmosfera, lokal na spotkania z przyjaciółmi, lokal na rodzinny obiad, lokal na romantyczny wieczór, lokal na lunch, lokal z najlepszą relacją ceny do jakości oraz lokal z najlepszym daniem regionalnym.

Podczas plebiscytu goście będą mogli skorzystać z promocji 'Weekend za pół ceny' i zjeść potrawy w promocyjnych cenach. Dodatkowo, rozwiązując proste zadanie zamieszczone w ankiecie do głosowania, wezmą udział w konkursie, w którym nagrodami są notebook, kino domowe oraz tablet.

Pełna lista lokali
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu