Wszystkie newsy

Przegląd Artystów Rockowych ROCKOSZ 2015
wys: mm, akcept. admin 18.09.2014 Komentarzy: 0
Rockosz to najsłynniejszy, kultowy Przegląd Zespołów Rockowych w Bielsku-Białej. Swoją pierwszą edycję miał w już 1982 roku. Przez wiele lat promował wielu artystów z naszego regionu. Teraz powraca w Rock Galerii.

Impreza jest adresowana przede wszystkim do zespołów i muzyków z kręgów muzyki rockowej. Ma na celu prezentowanie i promowanie twórczości muzyków z Bielska-Białej oraz wspieranie zespołów z naszego regionu. Na najlepszych czeka wiele cennych nagród!

Przegląd Artystów Rockowych „Rockosz” jest z założenia imprezą cykliczną. Koncerty eliminacyjne odbywać się będą co tydzień w każdą środę w klubie 'Rock Galeria' przy ul. Staszica 7 w Bielsku-Białej. Wstęp na wszystkie koncert jest wolny.

Spośród wszystkich zespołów, które wezmą udział w eliminacjach, wyłonionych zostanie od 16-stu do 20-stu zespołów, które zagrają w Konkursie Finałowym (Ćwierćfinały, Półfinały i Finał). Koncert finałowy odbędzie się 1 kwietnia 2015 roku, a oceniać będzie go profesjonalne Jury, które wskaże laureatów Przeglądu Artystów Rockowych ROCKOSZ 2015.

Na najlepsze zespoły czekają nagrody:
- 1 miejsce – 3 000 zł w gotówce
- 2 miejsce – 30 godzin nagrań w studiu DMB Studio
- 3 miejsce – nagranie profesjonalnego teledysku w 3/4UDGS Studio
- oraz nagroda publiczności – Beczka Piwa

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy: rockgaleria@poczta.onet.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą od 27 sierpnia 2014 do 1 lutego 2015 roku. Występy organizowane będą zgodnie z kolejnością nadsyłania zgłoszeń. Do zgłoszenia poza materiałem (link do demo) dołączyć należy: krótką biografię, skład zespołu, gatunek wykonywanej muzyki i telefon kontaktowy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...