Wszystkie newsy

27. ENERGETAB
wys: mm, akcept. admin 13.09.2014 Komentarzy: 0
W najbliższy wtorek rozpoczną się w naszym mieście Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2014. Będzie to już 27 edycja tej cenionej na całym świecie imprezy targowej. Do udziału w niej zgłosiło się w tym roku ponad 740 wystawców z 20 państw, którzy otrzymają do swojej dyspozycji ponad 19 000 m² powierzchni wystawowej.
Wśród wystawców będą jak zwykle znane międzynarodowe koncerny, dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak również większość liczących się, krajowych producentów maszyn, urządzeń i aparatów, służących wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.
Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne konferencje, sympozja i prezentacje. Odbędzie się również konkurs targowy, w którym ocenionych zostanie 71 produktów zgłoszonych przez producentów. Wszystkie one podczas targów oznaczone będą specjalną plakietką, informującą zwiedzających o ich udziale w konkursie.
Targi potrwają do 18 września. We wtorek i środę będzie można je zwiedzać w godzinach od 9.00 do 17.00, a w czwartek od 9.00 do 15.00. Wstęp jest wolny.
Szczegóły znajdują się na stronie: www.energetab.pl

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...