Wszystkie newsy

Dwa maratony filmowe w kinie Helios
wys: mm, akcept. admin 14.08.2014 Komentarzy: 0
W piątek 15 sierpnia kino Helios w Bielsku-Białej proponuje dwa maratony filmowe do wyboru: wersję kobiecą i wersję męską.

Specjalnie dla kobiet wyświetlone zostaną trzy przezabawne i pełne świetnego humoru komedie, w których główne role gra jedna z największych gwiazd tego gatunku - Cameron Diaz.

Pierwsza propozycja to 'Sekstaśma' z poszukującymi dawnej namiętności, dość nieprzezornymi małżonkami. Następnie 'Zła kobieta' i nieznosząca swojej pracy nauczycielka, pilnie poszukująca koniecznie bogatego męża. A na koniec dwie nieznające się kobiety, które dla oderwania się od problemów zamieniają się mieszkaniami w filmie 'Holiday'.

Z kolei na mężczyzn czekać będą trzy części 'Niezniszczalnych' w tym premierowo 'Niezniszczalni 3'. Męskie kino pełne akcji z plejadą gwiazd. W serii wystąpili już prawdopodobnie wszyscy twardziele kina, od Stallone, Gibsona, Schwarzeneggera i Willisa przez Mickey'a Rourke i Antonio Banderasa, aż po Van Damme'a i Chucka Norrisa.

Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zakupu biletów należy dokonać w kasach kin i na stronie internetowej sieci Helios. Maraton rozpocznie się o godzinie 23.00 i potrwa do rana.

Ceny biletów za całą noc w kinie:
Specjalny** 28 zł (cena specjalna w zamian za bilet z któregoś z poprzednich NMF)
Ulgowy 30 zł
Normalny 33 zł

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...