Wszystkie newsy

Sukces KS SET Mazańcowice
wys: Agnieszka W., akcept. admin 27.05.2014 Komentarzy: 0
Bardzo udany występ odnotowali zawodnicy KS SET Mazańcowice podczas otwartego turnieju badmintona, który miał miejsce w dn. 24.05.2014 w Katowicach.
Na największe brawa zasługuje Staszek Olearczyk (U-15), który po pokonaniu wszystkich przeciwników w grupie, stoczył zacięty trzysetowy finałowy pojedynek. 'Jest to pierwsze zwycięstwo Staszka - mówi trener Bartosz Pietryja. Wysiłek włożony w ciężkie treningi w końcu zaowocował'.
Aż troje zawodników stanęło na stopniach podium, zdobywając brązowe medale - Julia Piwowar (U-9; w grupie wygrała z późniejszą zwyciężczynią turnieju), Paweł Pechciński (U-11) oraz Aleksandra Paluch (U-13). W turnieju brali udział również Jakub Śliwka (U-9) - który po wyjściu z grupy uległ starszemu i bardziej doświadczonemu przeciwnikowi z Bierunia, Michał Borowiec - zakończył rywalizację na fazie grupowej, a także Jakub Waloszek (kontuzja).
'Był to pierwszy tak udany turniej dla zawodników KS SET Mazańcowice, żmudne treningi przynoszą efekty. Cieszą mnie wyniki medalistów, ale również wola walki i postawa wszystkich zawodników' - podkreśla trener.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...