Wszystkie newsy

Podwójna premiera w Teatrze Polskim
wys: mm, akcept. admin 03.01.2014 Komentarzy: 0
Teatr Polski w Bielsku-Białej zaprasza w najbliższą sobotę na podwójną premierę.
O godz. 18.00 na Dużej Scenie zaprezentowany zostanie spektakl 'Co widział kamerdyner?'. O tej samej godzinie, na Małej Scenie widzowie zobaczą widowisko muzyczne 'Latający Cyrk Monty Pythona'

Co widział kamerdyner?
Jak psychoanalityk zatrudnia sekretarkę? Oczywiście przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną. Ale robi to we właściwy sobie sposób: poleca kandydatce, by... się rozebrała. Tak zaczyna się niezwykła farsa, na którą jako reżyser zaprasza Andrzej Zaorski - legendarna postać kabaretu i telewizji. A to dopiero początek! Przebieranki, nieoczekiwane zbiegi okoliczności, szalone tempo i humor. Dom wariatów - jedyny, do którego chcielibyście trafić. Choćby po to, by spotkać Brygidę Turowską, Kazimierza Czaplę, Grzegorza Sikorę, Tomasza Lorka oraz aktorów najmłodszego pokolenia: Zofię Schwinke i Michała Czadernę (znanego już bielszczanom jako Skierka z 'Balladyny').

Latający Cyrk Monty Pythona
Gagi z programu BBC, który zmienił na zawsze nie tylko brytyjską rozrywkę, w spolszczeniu Adama Opatowicza i Witolda Mazurkiewicza. Piosenki, których polskie wersje stworzył Filip Łobodziński - jego poczucie humoru i talent translatorski znamy z dokonań Zespołu Reprezentacyjnego (pieśni Lluisa Llacha i Georgesa Brassensa). Aktorzy, których komediowych i muzycznych umiejętności nie trzeba zachwalać: Kuba Abrahamowicz, Tomasz Lorek, Adam Myrczek, Rafał Sawicki i Sławomir Miska. Te trzy elementy składają się na niezwykły spektakl muzyczny.

www.teatr.bielsko.biala.pl

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...