Wszystkie newsy

MotoMikołaje dla Domu Dziecka
wys: mm, akcept. admin 31.10.2013 Komentarzy: 0
4 listopada do Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej zawitają po raz kolejny MotoMikołaje. Do 8 grudnia codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. od 17.00 do 20.00 oraz w weekend od 15.00 do 20.00, wolontariusze wyposażeni w Mikołajowe identyfikatory będą kwestować na rzecz bielskiego Domu Dziecka przy ul Pocztowej. Dzięki temu świąteczne marzenia dzieci, spisane w listach do Świętego Mikołaja, się spełnią. Klienci Centrum będą mogli oglądnąć quada Rafała Sonika, w którym startował w rajdach Dakar oraz w wygranym ostatnio Rajdzie Maroko, jak również pięknego Harleya Davidsona. Chętni sfotografują się na tle tych niezwykłych maszyn. Atrakcją dla dzieci będzie możliwość malowania twarzy.

Finał świątecznej kwesty odbędzie się 8 grudnia. Przed Gemini Park spotkają się wówczas MotoMikołaje, którzy około godziny 12.00 wyruszą na swych motocyklach w stronę znajdującego się przy ul. Pocztowej Domu Dziecka. Tam przekażą dzieciakom świąteczne podarunki. W 2011 roku do Domu Dziecka dotarło 120 MotoMikołajów. W 2012 r. uzbierano ponad 16,5 tys. złotych, dwa lata wcześniej - 11 tys. złotych.

W akcji biorą udział członkowie Stowarzyszenia MotoMikołaje Bielsko-Biała, jak również członkowie klubu Bielscy Motocykliści i Automobilklubu Beskidzkiego w Bielsku-Białej oraz elfy z klubu Just Riders. Patronat nad akcją objął po raz trzeci Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...