Wszystkie newsy

ENERGETAB 2013
wys: mm, akcept. admin 12.09.2013 Komentarzy: 0
26. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2013 odbędzie się na terenach ZIAD w dniach od 17 do 19 września w godz. od 9.00 do 17.00. To jedna z największych imprez branżowych tego typu na świecie.

W tym roku zgłosiło się ponad 700 wystawców z 18 krajów Europy i Azji. Prezentowane podczas targów produkty oraz przygotowywane konferencje, sympozja oraz prezentacje powinny zadowolić szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają targi.

Wśród wystawców znajdą się zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Zaprezentowanych zostanie również wiele nowych firm krajowych i zagranicznych, chcących zademonstrować na targach najnowsze rozwiązania, szczególnie związane z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii czy podniesieniem efektywności energetycznej wytwarzania bądź użytkowania energii, w tym na przykład do celów oświetlenia dróg, obiektów przemysłowych, itp.

Emocji zapewne nie zabraknie też podczas ogłaszania rezultatów konkursu targowego, do którego wystawcy zgłosili swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty.
www.energetab.pl

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...