Wszystkie newsy

Otwarcie mostu na ulicy PCK
wys: mm, akcept. admin 11.09.2013 Komentarzy: 0
10 września br. został otwarty dla ruchu samochodowego nowy most drogowy w ciągu ulic PCK i 1 Maja. Od dzisiaj można przejeżdżać nim w stronę ul. Partyzantów, a przejazd w kierunku ulicy Żywieckiej jest możliwy na razie ulicą Tuwima. Do końca roku ma być udrożniony przejazd od ronda przy ul. Broniewskiego - PCK do góry w kierunku ul. Żywieckiej. W tej chwili na tym odcinku wykonywane są niezbędne prace drogowe.
Inwestycja pod nazwą 'Połączenie ul. Partyzantów (DW 942) z ul. Żywiecką (DK69) w Bielsku-Białej - Rozbudowa skrzyżowania ul. Sempołowskiej z ul. PCK wraz z budową mostu na rzece Białej oraz z połączeniem z ul. Broniewskiego' jest współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Miejski Zakład Komunikacyjny poinformował, że w związku z otwarciem dla ruchu ul. PCK na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Broniewskiego od dnia 11 września 2013 roku (środa)
autobusy linii nr 3 oraz 12 wracają na swoje właściwe trasy w rejonie ul. PCK.
Natomiast w związku z kontynuacją prac drogowych i zamknięciem dla ruchu kołowego
ul. PCK na odcinku od ul. Broniewskiego do ul. Żywieckiej autobusy linii 2, 4, 20, N2 kursują według tras objazdowych dostępnych na stronie MZK: www.mzk.bielsko.pl

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...