Wszystkie newsy

Otwarcie parku linowego w ośrodku 'Dębowiec'
wys: mm, akcept. admin 25.06.2013 Komentarzy: 0
W najbliższą sobotę zostanie oddany do użytku park linowy znajdujący się na terenie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego Dębowiec (godz. 10.00). Jest to kolejna atrakcja, z której będą mogli skorzystać mieszkańcy naszego miasta oraz turyści odwiedzający Beskidy.

Park linowy pod Dębowcem jest parkiem o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa, co ważne zastosowany tam system asekuracji nie pozwala na jednoczesne wypięcie się z dwóch karabinków. Przed wejściem na trasy wysokie każdy uczestnik zostaje ubrany w atestowany sprzęt asekuracyjny oraz zostaje przeszkolony jak się nim posługiwać. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

Park składa się z 5 oddzielnych części. Z przygotowanych tras o różnym stopniu trudności mogą skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Coś dla siebie znajdą tam nawet doświadczone osoby, dla których przygotowano trasę Extreme.

Niewątpliwie jedną z największych atrakcji będzie Wielkie Wahadło czyli podniebna huśtawka dla lubiących adrenalinę. Uczestnik jest wyciągany przy pomocy wyciągarki elektrycznej, a następnie oddaje bezpieczny skok w dół w trajektorii wahadła, po czym zostaje wyhamowany.

Cennik parku linowego: www.debowiec.beskidy.pl

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...