Wszystkie newsy

Warsztaty walentynkowe w Auchan
wys: mm, akcept. admin 11.02.2013 Komentarzy: 0
W najbliższy czwartek (14 lutego) w Centrum Handlowym Auchan w Bielsku-Białej odbędą się kreatywne warsztaty artystyczne, podczas których będzie można własnoręcznie stworzyć walentynkę.

Do przygotowania pełnych uczuć kartek posłużą liczne dekoracje. Stosując technikę popularnego obecnie scrapbookingu, uczestnicy warsztatów będą mogli ozdobić walentynkę między innymi wypukłymi serduszkami, perełkami, kwiatkami czy koralikami.

Podczas zajęć, uczestnicy będą mogli także zapoznać się z techniką decoupage, która polega na przyklejaniu na powierzchnię kartki wzoru wyciętego z papieru tak, by wyglądał jak namalowany. Udekorowane i zadedykowane kartki będzie można wręczyć bliskiej osobie, jako niepowtarzalny dowód miłości.

Oprócz kartek, wszyscy zakochani będą mogli stworzyć także oryginalne serduszka dla swoich bliskich. Ozdobione własnoręcznie styropianowe serca będzie można nabić na patyczek lub zawiesić na wstążce. Podczas warsztatów powstaną również oryginalne róże ze srebrnego papieru.

Walentynkowe warsztaty artystyczne odbędą się 14 lutego, w godzinach od 15.00 do 20.00. W zabawie może wziąć udział każdy, kto w oryginalny sposób pragnie wyrazić miłość do drugiej osoby. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...