Wszystkie newsy

Koncert charytatywny w Teatrze Polskim
wys: mm, akcept. admin 18.12.2012 Komentarzy: 0
22 grudnia o godz. 18.00 na Dużej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbędzie się Koncert Charytatywny 'Trzeba marzyć!'. Podczas koncertu wystąpi Anna Guzik, która do udziału w tym wydarzeniu zaprosiła również swoich przyjaciół.

Dochód będzie przeznaczony na prace wykończeniowe i wyposażenie pomieszczeń kuchennych Ośrodka Rehabilitacyjno-Szkoleniowego w Bestwinie, który powstaje dzięki staraniom Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym 'Razem' z Bielska-Białej. Powstanie ośrodka jest również możliwe dzięki uzyskaniu dofinansowania przez Urząd Marszałkowski robót budowlanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorzy zapraszają do udziału w koncercie wszystkich wielbicieli talentu Anny Guzik oraz osoby, którym budowa Domu i działania Stowarzyszenia 'Razem' są bliskie sercu. Wspólne śpiewanie kolęd na jego zakończenie wprowadzi wszystkich w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Bilety w cenie 40 złotych są do nabycia w kasie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej oraz w siedzibie Stowarzyszenia 'Razem' - Bielsko-Biała Plac Opatrzności Bożej 20 tel. 33 822 73 29.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...