Wszystkie newsy

Zbiórka elektrośmieci
wys: mm, akcept. admin 15.11.2012 Komentarzy: 0
W najbliższy weekend (17–18 listopada) w Tesco w Bielsku Białej przy ulicy Warszawskiej 180, odbędzie się zbiórka elektrośmieci, zużytych baterii i tonerów. Za przyniesione elektrośmieci będzie można otrzymać ekologiczne torby na zakupy.

Celem akcji jest zachęcenie do segregowania odpadów i przekazywania ich do recyklingu. W akcji 'Zanosi się na Ekotorbę' w Bielsku-Białej udział może wziąć każdy, kto w najbliższy weekend w godzinach od 8.00 do 22.00, przyniesie do Punktu Obsługi Klienta w Tesco przy ulicy Warszawskiej 180 zalegające w domu elektrośmieci.

Co najmniej pięć zużytych baterii, pusty toner lub dowolny sprzęt RTV/AGD np. zepsuty telefon lub toster, wystarczą, aby otrzymać od Tesco lnianą torbę na zakupy. Jeden klient Tesco biorący udział w akcji może otrzymać jedną torbę. Za proekologiczną postawę zostanie nagrodzonych pierwszych 100 osób.

Ci, którzy nie zdołają dotrzeć do sklepów podczas tego weekendu, elektrośmieci do Tesco mogą przynieść każdego dnia – wszystkie sklepy tej sieci przyjmują na bieżąco, bezpłatnie, nieograniczoną ilość zużytego sprzętu AGD i RTV bez potrzeby zakupu nowego produktu.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...