Wszystkie newsy

Dwa wydarzenia piłkarskie na 90-lecie BKS Stal
wys: mm, akcept. admin 21.09.2012 Komentarzy: 0
W tym roku Bialski Klubu Sportowy 'Stal' obchodzi 90-lecie swojego istnienia. Z tej okazji w całym 2012 roku odbywa się szereg imprez pod jednym wspólnym znakiem: 90-lecia BKS. Również taką rangę mają dwa wydarzenia, które będą miały miejsce w sobotę 22 września. Właśnie wtedy w bielskiej hali odbędzie się 'Halowy młodzieżowy turniej piłki nożnej kibiców'. Zagrają w nim drużyny reprezentujące m.in. Legię Warszawa, Zagłębie Sosnowiec, Miedź Legnica, Olimpię Elbląg i oczywiście BKS Stal.
Początek gier zaplanowano na godzinę 9:00. Po rozgrywkach grupowych zostaną rozegrane półfinały, mecz o 3. miejsce i finał. Zakończenie turnieju planowane jest na godzinę 15:30 - 16:00.

Nie jest to jednak jedyne piłkarskie wydarzenie tego dnia. Dwie godziny po zakończeniu zmagań halowych, a więc o 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, odbędzie się mecz, który pozwoli nam choć na moment wrócić do lat minionych. Na boisku spotkają się bowiem drużyny Oldbojów BKS i Bielskich Orłów. Doping dla bialskich oldbojów na pewno się przyda! Warto więc przyjść na mecz i pokazać, że siła BKS tkwi nie tylko w historii i tradycji, nie tylko w zawodnikach, ale także w kibicach.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...