Wszystkie newsy

Zbiórka 'elektrośmieci'
wys: mm, akcept. admin 23.07.2012 Komentarzy: 0
Od sierpnia do listopada 2012 r. firma BIOSYSTEM S.A. - Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego przeprowadzi zbiórkę elektrośmieci. Na terenie naszego miasta odbędzie się 30 zbiórek w miejscach, które zostały wskazane przez Rady Osiedli.

W miejscu zbiórki zostanie podstawiony specjalny samochód, w którym pracownicy firmy BIOSYSTEM S.A. będą przyjmowali elektrośmieci. Podczas zbiórki mieszkańcy będą mogli pozbyć się problemowych odpadów między innymi takich jak:
- AGD, od dużych (lodówki, zamrażarki, kuchenki elektryczne, odkurzacze itp.) po najdrobniejsze (takie jak suszarka do włosów, lampka biurkowa, grzałka elektryczna, toster czy lokówka),
- RTV (telewizory, tunery, radia, magnetofony, głośniki, telefony komórkowe, monitory, klawiatury komputerowe itp.),
- innych (np. żarówek, świetlówek, kabli elektrycznych, ładowarek).

W trakcie zbiórki, mieszkańcy którzy oddadzą zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny otrzymają eko-gadżety. Jeżeli ktoś z mieszkańców nie zdąży na zbiórkę na terenie wyznaczonym dla swojego osiedla może, we skazanym w harmonogramie terminie i godzinach, oddać swoje 'elektrośmieci' w trakcie zbiórki w innych punktach miasta.

We wszystkich miejscach zbiórka prowadzona będzie w godzinach 16.30 do 19.30. Prosimy o przywożenie elektrośmieci w wyznaczonych godzinach i oddawanie ich kierowcy oznakowanego samochodu firmy BIOSYSTEM S.A.

Harmonogram zbiórek

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...