Wszystkie newsy

Złaz Rodzinny z okazji 100-lecia schroniska na Koziej Górze
wys: mm, akcept. admin 14.06.2012 Komentarzy: 0
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Bielsku-Białej oraz Urząd Miejski w Bielsku-Białej zapraszają na Złaz Rodzinny z okazji 100-lecia schroniska na Koziej Górze, który odbędzie się w dniu 23 czerwca 2012 r.
Schronisko na Koziej Górze przygotowuje się do świętowania 100 lat istnienia. Właśnie z tego powodu PTTK w Bielsku-Białej raz z Urzędem Miejskim organizują Złaz Rodzinny. Atrakcji podczas tej imprezy na pewno nie zabraknie. W trakcie trwania Złazu ogłoszony zostanie konkurs na juniora i seniora Złazu. Będzie można wziąć udział w konkursach sprawnościowych, ekologiczno-przyrodniczych czy wiedzy o turystyce i Bielsku-Białej.
Aby wziąć udział w imprezie należy się zapisać i uiścić opłatę 8 złotych. W zamian oprócz możliwości wzięcia udziału w konkursach, uczestnik otrzymuje także: okolicznościową plakietkę, dyplom uczestnictwa, informator '100 lat schroniska na Koziej Górze' i gorący posiłek.

Wpłaty i zgłoszenia przyjmowane będą do 15 czerwca 2012 r. w biurze Oddziału PTTK w Bielsku-Białej, ul.Wzgórze 9, tel. 33 812 24 00.
Dzieci i młodzież do lat 18 mogą wziąć udział w imprezie tylko pod opieką osób dorosłych.

W ramach Złazu organizatorzy proponują dojście do schroniska na Koziej Górze jedną z poniższych tras turystycznych:
1. Bystra-Źródełko (przystanek MZK) – Równia (szlak czerwony) – Kozia Góra (szlak niebieski), czas przejścia ok. 1 godz. 30 minut
2. Cygański Las – Kozia Góra (szlak żółty, później niebieski), czas przejścia ok. 1 godz. 15 min.
3. Cygański Las – Błonia – Kozia Góra (szlak zielony), czas przejścia ok. 1 godz. 45 minut.
4. Dowolna – wybrana przez uczestników.

Drużyny przyjmowane będą w schronisku na Koziej Górze w godzinach od 11.00 do 13.00. Uroczyste zakończenie Złazu połączone z wręczeniem upominków i nagród za udział w konkursach przewidziano na godz. 14.30.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...