Wszystkie newsy Bezpłatne badania wzroku dla dzieci
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 14.06.2012 Komentarzy: 0  
W klinice Okulus odbędzie się 'Biała Sobota' - ostatni dzień bezpłatnych badań wzroku dla dzieci z powiatu bielskiego, które są wykonywane w ramach 'Szkoły Zdrowego Widzenia'.

Od lutego br. na terenie naszego powiatu realizowana jest kampania profilaktyczno-edukacyjna. Do współpracy klinika zaprosiła bielskie podstawówki. Badania realizowane w ramach 'Szkoły Zdrowego Widzenia' są bezpłatne. Obejmują ocenę widzenia na różne odległości, widzenia przestrzennego, ruchomości i ustawienia oczu, widzenie barw oraz badanie konwergencji.
Badanie przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci w wieku 6-7 lat. Atrakcją tego dnia będzie Lew Widzek, który pomoże lekarzom i będzie dopingował dzieci. Wszyscy mali uczestnicy wydarzenia będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z maskotką kampanii.

'Biała Sobota' odbędzie się 16 czerwca w godz. 10.00 - 13.00 w siedzibie kliniki Okulus przy ul. Górskiej 19. Rodzice, którzy zdecydują się na przebadanie wzroku swojej pociechy proszeni są o rejestrację telefoniczną pod numerem: 33 816 25 78.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu