Wszystkie newsy Drugi tor kartingowy
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 17.05.2012 Komentarzy: 0  
Na terenie Sarniego Stoku w Bielsku-Białej powstaje pierwszy na śląsku kryty tor kartingowy położony na ternie centrum handlowego. Otwarcie przewidziano na 1 czerwca.
Także na 1 czerwca zapowiada się otwarcie największego wielopoziomowego toru kartingowego w Polsce umieszczonego w byłej hali poprodukcyjnej Bielskiej Fabryki Armatur Befa przy ulicy Legionów.

W niecałe 2-tygodnie na terenie centrum handlowego Sarni Stok w Bielsku-Białej powstanie tor kartingowy - Coolkart. Tor będzie miał powierzchnię 2000 m kw. i długość 350 m asfaltowej nawierzchni. Będzie miał 7 zakrętów i prostą liczącą 70 m. Nad czasem czuwać będzie system pomiarowy zamontowany nad torem. Na torze i w recepcji staną specjalne ekrany LED wyświetlające wyniki. Na torze będzie jeździło 8 gokartów polskiego projektu z silnikami Hondy (prędkość max około 60 km/h).

Z zabawy na torze będą mogli korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci o wzroście powyżej 130 cm pod opieką dorosłego opiekuna. Koszt 10-minutowej jazdy gokartem wyniesie 25 zł.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu