Wszystkie newsy

Turniej piłkarski EURO REKORD 2012
wys: mm, akcept. admin 11.05.2012 Komentarzy: 0
Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord otrzymało z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej 2007-2013 Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska, dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą 'Turniej piłkarski EURO REKORD 2012. Transgraniczna współpraca młodzieży poprzez sport'.

Projekt zakłada organizację cyklu imprez integracyjnych dla dzieci i młodzieży z Polski i Czech, których centralnym elementem będzie organizacja turnieju piłkarskiego. Wezmą w nim udział uczniowie szkół podstawowych z Polski, Czech i Słowacji (rocznik 1999 i młodsi).

Proponowana formuła turnieju z jednej strony ma służyć propagowaniu piłki nożnej i rozgrywek EURO 2012, z drugiej - rozwojowi współpracy transgranicznej oraz integracji dzieci z Polski, Czech i Słowacji. Pomimo swego międzynarodowego charakteru, projekt skierowany jest głównie do dzieci z Bielska-Białej i okolic.

W turnieju weźmie udział 16 drużyn. Każda z nich reprezentować będzie kraj (uczestnika rozgrywek EURO 2012) wybrany w drodze losowania. Drużyny otrzymają stroje piłkarskie w barwach reprezentowanego kraju.

Zgłoszenia uczestnictwa można dokonać bezpośrednio w recepcji sportowej Ośrodka Sportowo-Szkoleniowego Rekord przy ul. Startowej 13, do dnia 14 maja 2012 r. To samo uczynić można drogą mailową na adres: sportbts@rekord.com.pl lub faksem pod numerem 33 829 96 14. Zgłaszać będą się mogli reprezentanci szkół pod opieką nauczyciela lub zespoły dziecięce pod opieką dwóch osób dorosłych. O zakwalifikowaniu do turnieju zdecyduje kolejność rejestracji drużyny u Organizatora.

Turniej rozgrywany będzie w dniach 18.05.2012 r. (piątek) i 25.05.2012 r.(piątek) na terenie Ośrodka Sportowo-Szkoleniowego Rekord. Rozgrywki prowadzone będą równocześnie na czterech boiskach wg formuły Mistrzostw Europy, które niebawem odbędą się w Polsce i na Ukrainie. W drugim terminie rywalizacja będzie kontynuowana przez wszystkich uczestników, a stawką zmagań będą poszczególne miejsca w 'Turnieju piłkarskim EURO REKORD 2012'.

Organizatorami turnieju są Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord oraz Euroregion Beskidy. Współorganizatorzy to: Rekord Sportowa Spółka Akcyjna, Rekord Systemy Informatyczne sp. z o.o. oraz Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Jako dodatkowe atrakcje dla uczestników zmagań sportowych oraz ich opiekunów przewidziano organizację imprez towarzyszących: kulturalnych, integracyjnych i plastycznych.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy i regulamin turnieju znajdują się poniżej www.bts.rekord.com.pl.

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...