Wszystkie newsy

Yamamay Busto Arsizio - BKS Aluprof
wys: mm, akcept. admin 09.02.2012 Komentarzy: 0
Dzisiaj o godz. 20:30 BKS Aluprof rozegra spotkanie w Pucharze CEV. W pierwszym meczu rozegranym w Bielsku-Białej podopieczn Mariusza Wiktorowicza sprawiły swoim kibicom nie lada niespodziankę pokonując faworyzowane Yamamay 3:2.
Do spotkania z BKS Aluprof Yamamay Busto Arsizio nie przegrało w tym sezonie meczu. Pierwsza porażka w sezonie nie odbiła się jednak na formie zawodniczek Carlo Parisiego, które kilka dni później w lidze nie miały problemów z pokonaniem zespołu z Modeny.
Swoją przegraną w Bielsku-Białej włoskie siatkarki tłumaczyły zmęczeniem związanym z finałowym turniejem Pucharu Włoch i podróżami, teraz to bielszczanki miały mniej czasu na odpoczynek, gdyż w niedzielę grały w Łodzi, a Włoszki swój mecz ligowy rozegrały w sobotę.
Zdecydowanym faworytem będzie Yamamay, ale w sporcie nie takie niespodzianki się zdarzały, tym bardziej, że BKS Aluprof wyeliminował już Urałoczkę i wygrał z Yamamay w pierwszym spotkaniu. Dzięki temu, w przypadku porażki we Włoszech rozegrany zostanie tzw. złoty set, o który mówi się, że jest taką samą loterią jak rzuty karne w piłce nożnej. Dopóki jednak piłka w grze, nie ma co mówić o złotym secie. W Busto Arsizio trzeba wygrać i bez zbędnych nerwów awansować do półfinału Pucharu CEV. Jeden z największych sukcesów w historii bialskiego klubu jest przecież na wyciągnięcie ręki.

Początek meczu w czwartek o 20:30. Zapraszamy wszystkich na relację live z tego meczu na stronę internetową siatkowka.bks.bielsko.pl! Wszyscy, którzy w czwartkowy wieczór nie będą mieli dostępu do komputera, będą mogli posłuchać relacji z meczu w Radiu Katowice. Krótkie informacje o tym, co dzieje się na boisku w Busto Arsizio o 21:05, 21:15, a od 22:05 relacja non stop.

Aktualizacja

BKS Aluprof przegrało z Yamamay i odpadło z Pucharu CEV.

Yamamay – BKS Aluprof 3:1 (23:25, 25:17, 25:14, 25:19) złoty set 15:13

Yamamay: Lloyd, Havlickova, Dall'Ora, Marcon, Bauer, Havelkova, Leonardi (libero) oraz Lotti, Bisconti, Meijners, Caracuta
BKS Aluprof: Pelc, Wojtowicz, Wołosz, Ciaszkiewicz, Videvoghel, Bamber-Laskowska, Miyashiro (libero) oraz Kaczorowska, Banecka, Lichtman, Frąckowiak

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...