Wszystkie newsy

Turniej piłkarski z okazji 90-lecia BKS Stal
wys: mm, akcept. admin 04.02.2012 Komentarzy: 0
Przez najbliższy weekend hala BKS będzie areną zmagań turnieju piłkarskiego z okazji 90-lecia istnienia klubu BKS 'Stal'.
W tym roku BKS 'Stal' obchodzi 90-lecie swojego istnienia. Jednym z punktów obchodów jubileuszu jest turniej piłkarski, który będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: trampkarzy młodszych i trampkarzy starszych.

W sobotę rywalizować będą trampkarze młodsi, czyli piłkarze z rocznika 2000 i młodsi. Na boisku w hali BKS zobaczymy zespoły: KP Lukam Skoczów, Szombierki Bytom, TS Mieszko-Piast Cieszyn, LKS Halniak Targanice, Wyzwolenie Chorzów, GLKS Wilkowice i dwie drużyny BKS 'Stal'.

W niedzielę przewidziano turniej trampkarzy starszych, w którym wystąpią: GLKS Wilkowice, Drzewiarz Jasienica, TS Mieszko-Piast Cieszyn, UKS Szopienice, Wyzwolenie Chorzów, LKS Niwa Nowa Wieś, Sparta Katowice i BKS 'Stal'.

Turniej będzie rozgrywany systemem każdy z każdym, a jedno spotkanie potrwa 15 minut. Gry turniejowe zaplanowane są od godziny 9:00 do ok. 14:00 - 15:00. Wszystkie drużyny otrzymają dyplomy, a najlepsze wyjadą z Bielska-Białej z pucharami. Zwycięzcy turnieju otrzymają ponadto komplety strojów piłkarskich. Przewidziano również statuetki dla najlepszych bramkarzy i najlepszych strzelców w obu kategoriach wiekowych.
Szczegółowe informacje można uzyskać u trenera Rafała Malinki, tel. 519 778 705
Zapraszmy kibiców i zachęcamy do dopingu dla bielskich ekip!

Komentarzy ( 0 )Skomentuj...