Wszystkie newsy Podzielony ZIAD?
 wysłany przez: am, zaakceptowany przez admin dn. 22.09.2003 Komentarzy: 3  
Gminna spółka ZIAD, która od kilku lat przynosi straty ma być restrukturyzowana i podzielona na trzy części: turystyczno-rekreacyjną (kolejka na Szyndzielnię, wyciągi na Dębowcu i Klimczoku, Sahara), szkoleniową (hotel + gastronomia) i wystawienniczą. Ta ostatnia wiąże się z planami budowy nowej, całorocznej hali wystawowo-targowej o powierzchni ok. 12 tys. m2. Koszt budowy hali to 16 mln zł, który w większości ma być pokryty przez inwestora.
Łącznie komentarzy ( 3 )  darqi
29.09.2003 
Żelbetony są pomnikiem obecnych władz - oni przerwali inwestycje !


  am
29.09.2003 
Rozumiem, że prezydent chce zrealizować swój plan budowy nowoczesnej hali targowej. Bo przecież zawsze o tym mówił. I pewnie dopnie swego i taka hala powstanie. Oby tylko było tak jak mówi, że targi przyciągną inwestorów i zwiedzających do Bielska, a miasto na tym zyska. Życzę mu (i nam) tego z całego serca. Bo jeśli się nie uda, to ta hala będzie jego dość sporym pomnikiem, tak jak żelbetony aquaparku są pomnikiem poprzednika.
p.s.
A tak przy okazji to nie można by zrobić tej hali uniwersalnej, żeby i koncert mógł się odbyć, i mecz siatkówki, i kryte lodowisko...


  celt
22.09.2003 
a tym inwestorem winien być Szanowny Pan Jacek K. bo to jego pomysł wyborczy, teraz zawzięcie forsowany, nie wiem po ... w Bielsku-Białej hala wystawiennicza za 16 milionów złotych. Czy nie lepiej wydać te pieniądze na basen kryty???


© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu